KONST / Litografier / Färglitografi 12555407
nr 1255 5407
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Stockholms Stadshus. Signerad, numrerad 261/310, ca 27x41 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 maj 2019
kl 20:30:41
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren